KKEK on mittetulunduslik eraõiguslik organisatsioon, mille toetus tuleb peamiselt avalikest vahenditest. KKEKi asutas Avatud Eesti Fond eesmärgiga aidata kaasa Eesti ühiskonna avanemisele. Meid toetab Kultuuriministeerium, kuid kõigi projektide jaoks tuleb meil leida lisafinantseeringut. KKEKi põhimõte on luua täisväärtuslikke, rahvusvahelisel tipptasemel kunstisündmuseid, kus kõik osalejad saavad õiglaselt tasustatud. 

Kui soovid aidata Eesti kunstil jõuda maailma ja sulle on südamelähedane KKEKi tegevus selle eesmärgi elluviimisel, oleme igasuguse toetuse eest väga tänulikud! Sinu annetuse suuname Veneetsia biennaali Eesti paviljoni projekti teostamiseks ning andekate Eesti loojate tegevuse toetuseks. 

KKEK on organisatsioon, millele annetades on nii era- kui juriidilistel isikutel võimalik saada tulumaksusoodustust. Iga heast tahtest kantud panus on oodatud meie arveldusarvele:

SA Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus
EE517700771000587454

Annetusi on võimalik teha ka Paypali kaudu.

Kui sul on täpsemaid soove, millist projekti soovid toetada, siis palun anna meile sellest teada aadressil post@cca.ee .

EAS Logo
Toeta meid